Kargo ve Teslimat

Tahsilatı yapılmış bir siparişin teslimatı egitimyayinevi.com ’un anlaşmalı olduğu kargo firmaları ile yapılır.

Saat 15:00'e kadar verdiğiniz ve tahsilatı tamamlanmış siparişlerdeki ürünlerden egitimyayinevi.com stoklarında bulunanlar aynı gün kargo firmasına teslim edilir.

Kargonuzun teslimat süresi, anlaşmalı kargonun teslimat politikasına ve teslimat adresinize göre değişebilir. Kargo ücretleri, siparişin toplam tutarına, ağırlığına ve teslim edilecek adrese göre hesaplanır.

Sipariş verdiğiniz ürünleri, teslimat sırasında sevk irsaliyesi ile karşılaştırarak kontrol ediniz. Ürünlerin eksik ya da hasarlı olduğunu düşündüğünüz durumda, kargo yetkilisine tutanak tutturarak paketi teslim almayınız. egitimyayinevi.com sipariş yetkilisine müşteri hizmetleri iletişim formu'nu kullanarak durumu bildiriniz.

Ürünü teslim aldığınızda, kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini ve internet sitemizden talep etmiş olduğunuz ürünün tarafınıza tam ve sorunsuz olarak teslim edilmiş olduğunu kabul etmiş olursunuz. Ürünleriniz kargoda hasar görmüşse kargo görevlisine tutanak tutturmanız gerekmektedir. Kargo tutanağı olmayan paketler eksiksiz ve sorunsuz teslim edilmiş kabul edilir.

Kapat